Teknoloji

Amazon Yeni Teslimat Seçeneğini Duyurdu: Randevu ile Teslimat

Amazon Türkiye bugün sürpriz bir adım atarak Prime müşterileri için randevulu teslimat seçeneğini duyurdu. Müşterilerin alışveriş deneyimini kolaylaştıran bu teslimat seçeneği şu anda Türkiye’de sadece Amazon’da bulunmaktadır.

Amazon Türkiye müşterileri artık sipariş tarihinden itibaren bir hafta boyunca alt limitsiz olarak kendilerine uygun bir süre belirleyerek satın aldıkları eserlerin doğrudan adreslerine teslim edilmesini talep edebilecekler. Randevu ile teslimat adı verilen bu hizmet sayesinde haftanın 6 günü 08:00ile 22:00 Bir saatin ortasında müşteriler kargolarının belirttiği adrese teslim edilmesini talep edebilecek. Müşterilerin alt sepet limiti olmadan alışveriş yapabilecekleri bu hizmet ilk etapta 35 ilde sunulacak. Randevu ile Teslimat hizmetinden teslimat başına Prime üyesi olmayan müşteriler 14.90Amazon Prime üyeleri bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Amazon Prime Mevcut Teslimat Seçenekleri

Aynı gün teslimat:İstanbul, Kocaeli ve Bursa’nın makul semtlerinde ikamet eden Prime üyeleri, İstanbul için Pazar günleri de dahil olmak üzere saat 12:00’a kadar yapacakları tüm seçili eser alımlarında aynı gün teslim ayrıcalığından yararlanabilmektedir.

Ertesi gün teslimat:Ankara, İzmir, Kocaeli, İstanbul, Bursa ve 13 ilde ikamet eden Prime üyeleri, seçtikleri eserlerini herhangi bir ek ücret ödemeden ertesi gün teslim alabiliyor.

2 güne kadar teslimat:Adana, Rize, Mersin, Gaziantep ve Diyarbakır’ın da aralarında bulunduğu 27 ilde bulunan prime üyeler 2 güne kadar paket servis hizmetinden faydalanabiliyor.

Şirketin Prime üyeliği Türkiye’de hala sadece aylık. 7.90. Prime aboneleri, yukarıda belirtilen avantajların yanı sıra, ücretsiz oyunlar oynayabilecekleri ve oyun içi öğeler satın alabilecekleri Prime Gaming’e erişebilirler. Ek olarak Amazon, Prime müşterilerine aylık ücretsiz bir Twitch yayıncısı aboneliği veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu