Teknoloji

Bir Oturuşta Tamamlayabileceğiniz 15 Kurabiye Oyunu

Video oyunları çağımızın en büyük eğlence araçlarından biridir. Ancak birçok oyunu bitirmek için ortalama 20 ile 50 saat arası vakit ayırmanız gerekiyor. Ne yazık ki iş, okul ve diğer sebeplerden dolayı birçok oyuncu Oyunlar için çok fazla zamanı yok..

İşi yoğun olan ancak oyunu tek seferde bitirmek isteyenleri de düşündük. bu oyunların her biri 10 saatten daha kısa sürede bitirebilirsin.

Not: Aşağıdaki oyunlar için tamamlanma süreleri Ne Kadar SürerBu süreler oyunu oynama şeklinize göre değişiklik gösterebilir..

Valve’ın fizik sonlarını zorlayan oyunu: Portal

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 3 saat– %yüz 9.5 saat

Kısa ama eğlenceli oyunlardan bahsetmek ve listeye Portal’ı eklememek mümkün değil. Bulmaca oyunlarını sevmeyenleri bile birbirine bağlayan yapısı, ağzınızı açık bırakan fizik motoru ve sizi öldürmek isteyen yapay zeka robotu ile Portal, bir oturuşta bitirip hatta bitireceğiniz oyunlardan biri. daha sonra oynamak için geri gelin.

Serinin çok daha eğlenceli ve can sıkıcı oyunu: Portal 2

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 8,5 saat– %yüz 21.5 saat

Serinin nispeten uzun oyunu olan Portal 2, hikayeye kaldığı yerden devam ediyor ve Co-op seçeneği ile oyunu hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla birlikte oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunu %100 tamamlamak için 21.5 saat ayırmanız gerekiyor çünkü bazı başarımları kazanmak çok zor.

“Koca Kötü Kurt” dedektif olursa: Aramızdaki Kurt

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 8,5 saat– %yüz 11 saat

Masal kahramanlarıyla dolu Fabletown’daki cinayeti araştırmak için “Big Bad Wolf” adlı 3 domuzcuk ve kırmızı başlıklı kız masalının ana kötü adamı Bigby’nin çocukken soruşturulmasını konu alan Telltale oyunu sizi kısa sürede bağlayacak. hem hikayesiyle hem de karakterleriyle. Oyunun DC Comics’in “yetişkin” yan kuruluşu olan Vertigo Comics’in “Fables” çizgi romanından uyarlandığını da dipnot olarak belirtelim.

O balkon senin, bu çatı benim, geziyoruz: Mirror’s Edge

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 6 saat– %yüz 11.5 saat

EA ve DICE tarafından 2008 yılında yayınlanan Mirror’s Edge, zenginlerin daha zengin ve fakirlerin neredeyse görünmez olduğu distopik bir gelecekte şirketlere karşı savaşan “koşuculardan” birini oynadığımız bir oyundur. Dönemine göre oldukça akıcı parkur mekanikleriyle dikkat çeken oyun, 2016 yılında yeniden yapılmış ancak ilk oyunun gölgesinde kalmıştı.

Tüm serinin en akılda kalan oyunu: Call of Duty: Contemporary Warfare 2

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 6 saat– %yüz 17 saat

Hem Call of Duty serisinin hem de Contemporary Warfare üçlemesinin en akılda kalıcı oyunu olan Contemporary Warfare 2, serinin en acıklı sahnelerinden biri ve herkesin bildiği “Remember No Russian” görevi ile bir başyapıt. Oyun, o zamanlar yenilikçi mekanikleriyle günümüz oyunlarına da ilham kaynağı olmuştu.

Kedi, kedi ve daha çok kedi: Stray

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 5 saat– %yüz 9.5 saat

2022 yılının en çok konuşulan oyunlarından biri olan Stray, tatlı bir kedi olarak oynadığımız sıra dışı bir oyundu. Oyun ayrıca 2022’nin en iyi bağımsız oyunu ve en iyi ilk bağımsız oyunu ödülünü kazandı.

Doom gibi ama fazlasıyla yeterli: Metal Hellsinger

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 4.5 saat– %yüz 7 saat

Özellikle çağdaş Doom oyunlarının müzikleri birçok metal severi kendine hayran bırakıyor. Hatta bazılarımız çevremizdeki canlılara ritme göre vurmaya çalışır. Metal Hellsinger, tam olarak bu mekanik üzerine inşa edilmiş bir Doom klonudur. Oyunda System of a Down, Trivium, Arch Enemy ve Black Crown Initiate gibi metal müziklerin efsanevi setlerinin müziğine ritim tutarak cehennem iblislerini avlamalısınız.

Bu oyundan sonra savaşa bakış açınız değişecek: Spec Ops: The Line

Bitiş zamanı: ana hikaye 6 saat– %yüz 16 saat

Benim için şimdiye kadarki en doğru hikaye oyunu olan Spec Ops: The Line, kıyamet sonrası bir gelecekte keşif görevi için Dubai’ye gönderilen Kaptan Martin Walker ve grubunun macerasını anlatıyor. Oyunun kontrolleri orta kısımda can sıkıcı olsa da oyunun hikayesi ve finali hem savaş oyunlarına hem de savaşa bakış açınızı kökten değiştirebiliyor.

Amcamızın iznine uyuyoruz: Amcamdan Bir Hikaye

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 3 saat– %yüz 8,5 saat

Bir FPS macera platform oyunu olan A Story About My Uncle, bilim adamı amcanızın izniyle bilinmeyen bir boyuta seyahat ederek dünyayı kurtardığınız kolay ama etkileyici bir oyundur.

Şimdiye kadarki en uygun keskin nişancı oyunu olabilir: Sniper: Ghost Warrior 2

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 5 saat– %yüz 10.5 saat

Sniper serisinin bugüne kadarki en uygun oyunu olarak görülen Sniper: Ghost Warrior 2, 2013 yılında Sniper Elite’e rakip olarak çıkmış ancak oyun çıtayı o kadar yükseğe çıkarmıştı ki, sonrasında gelen devam oyunları bile yaklaşamadı. o çubuk

Devasa robotlar ve bolca aksiyon: Titanfall 2

]

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 6 saat– %yüz 15.5 saat

İlk oyunuyla büyük beğeni toplayan Titanfall serisi, ikinci oyunuyla da oyuncuların beklentilerini karşılamış ve son derece başarılı olmuştu. Serinin 3. oyununun akıbeti şu an için şüpheliyken Titanfall 2’yi tek oturuşta bitirebilirsiniz.

Arkadaşınızla oynayabileceğiniz bir şaheser: A Way Out

 • Bitiş zamanı: Ana hikaye (Kooperatif) 6.5 saat

Vincent ve Leo’nun hapisten kaçışını ve ardından yaşanan olayları anlatan A Way Out, bir akşam arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir başyapıt olarak listemizde yerini alıyor.

Far Cry oynamak isteyip de vakti olmayanlar için: Far Cry 3 Blood Dragon

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 4.5 saat– %yüz 9 saat

Far Cry 3’ün “bağımsız DLC’si” Blood Dragon, sizi 90’lar temalı retrovawe ile fütüristik bir dünyada “adalet arayan” bir siber komando olarak bırakıyor. Ayrıca oyunun adından da anlayabileceğiniz gibi oyunda dinozorların olduğunu da belirtelim.

Biraz sakin, biraz hüzünlü: Firewatch

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 4 saat– %yüz 5 saat

Eşini kaybettikten sonra Wyoming’de koruculuk görevini üstlenen Henry’nin yönetmenliğini üstlendiğimiz oyun, hikayesi yürek burkanken yapısı ve görselliğiyle içinizi huzurla dolduruyor.

Kardeş olmanın önemi ve bedeli üzerine bir şaheser: Brothers: A Tale of Two Sons

 • Bitiş zamanı: ana hikaye 3 saat– %yüz 4 saat

İki kardeşin fantastik hikayesini anlatan Kardeşler, döneminin en popüler yapımlarından biriydi. Başarılı bir oyun olmasının yanı sıra güçlü alt metni sayesinde oyun 3 saatlik oynanış süresinin hakkını veriyor.

Peki bir oturuşta hangi oyunları bitirdiniz?

fethiyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu