Yaşam

Bunlar Cidden Dövüşecek: Elon Musk, Mark Zuckerberg İle Kafes Dövüşünü Açıkladı

Tamam, güldük, eğlendik, sonra işler kızıştı. Ünlü milyarder Elon Musk, Mark Zuckerberg ile olan kavgasının yerini açıkladı. İtalya’nın liderleri ve Kültür Bakanı ile bir araya gelen Musk, mücadelenin tüm detaylarını anlattı. Halkın da katılımına açık olarak gerçekleştirilecek olan toplantı, uzun süre akıllarda kalacağı belli…

Meta’nın CEO’su Mark Zuckerberg, Elon Musk ile kafes dövüşü söylentilerine yanıt verdi. Zuckerberg’in böyle bir mücadelenin olmayacağını belirten ifadeler kullanması birçok kişinin hayal kırıklığına uğramasına neden oldu.

Bu noktada kafes dövüşünün tarihin tozlu sayfalarında kaybolacağını düşünmeye başladık. Ancak bu niyet aklımızdan silinirken, Twitter’ın CEO’su Elon Musk kavgaya ilişkin yeniden bir paylaşımda bulundu.

Musk yaptığı paylaşımlarda ilk olarak mücadelenin izlenebileceği platformu duyurdu ve mücadeleye hazırlık sürecinden bahsetti.

Müsabaka önce canlı yayınlanacak” dedi.

Şimdi mücadelenin nerede gerçekleşeceğini açıkladı.

Antik Roma döneminde iki savaşçı düşünün.

Musk, “Mücadele benim ve Zuck’ın vakıfları tarafından yürütülecek (UFC değil),” dedi Musk. Canlı yayın bu platform (X) ve Meta’da olacak. Kamera çerçevesindeki her şey eski Roma’daki gibi olacak yani modern hiçbir şey olmayacak. İtalya Başbakanı ve Kültür Bakanı ile görüştüm. Destansı bir yerde anlaştılar.’ sözlerini kullandı

Böylece Elon Musk ile Mark Zuckerberg arasında 26 Ağustos’ta yapılması planlanan mücadelenin oynanacağı yerin İtalya olacağı açıklandı.

haberkayapinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu